Na podzimní dohrávku v Hlízově se čekalo sedm měsíců

Po sedmačtyřiceti dnech se čáslavští fotbalisté kategorie U11 opět utkali s Hlízovem. V pátek 10. června to bylo na jeho hřišti a jednalo se o dohrávku okresního přeboru mladších žáků z půlky listopadu. Stejně jako v dubnu zatížili konto soupeře devíti góly.

Fotbal Hlízov – FK Čáslav C 3:9 (1:3)

Hosté si sice hned od začátku utkání vytvořili územní převahu, ovšem vstřelit branku byl pro ně v prvním poločase velký problém a hlavní důvod, proč poslední tým tabulky držel nadějný výsledek.

Útočná snaha Čáslavi se ukázala v daleko lepším světle po přestávce, kdy začala řádit především dvojice T. Pekhart - O. Rek. Díky jejich spolupráci se skóre změnilo pětkrát. T. Pekhart se celkově podílel dokonce na osmi z devíti tref!

„Škoda neproduktivity v první půli, pak mohl být zápas v Hlízově z naší strany ještě pohodovější. Na druhou stranu bych si dokázal představit, že bychom s tímto soupeřem obdrželi méně gólů, respektive žádný,“ zmínil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Branky a asistence Čáslavi: T. Pekhart (L. Jelínek) - 0:1, J. Šouba (bez asistence) - 1:2, L. Jelínek (T. Pekhart) - 1:3, T. Pekhart (O. Rek) - 1:4, O. Rek (T. Pekhart) - 1:5, T. Pekhart (O. Rek) - 2:6, T. Pekhart (M. Černý) - 2:7, O. Rek (T. Pekhart) - 2:8, T. Pekhart (O. Rek) - 2:9. Rozhodčí: Z. Hejduk. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav C: T. Klapal - P. Zelený, Š. Mariani, J. Šouba - O. Rek, L. Jelínek, M. Černý - T. Pekhart. Průběžně střídali: F. Babák, D. Lebeda, M. Zikmunda, L. Hájková. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Zruč nad Sázavou - Vrdy 5:1, Uhlířské Janovice - Sázava 6:3, Křesetice/Malešov - Chotusice 1:1, Malín - Kutná Hora B 3:6, Suchdol - Církvice nehráno.