125_20240312_115337.jpg
1139_20240325_100542.jpg

Na příměstský fotbalový kemp v Žehušicích zbývají poslední volná místa

FK Čáslav také letos pořádá dva turnusy příměstských kempů. Ten v Čáslavi je již vyprodaný. Na fotbalový kemp v areálu ZŠ Žehušice zbývá do vyprodání kapacita posledních pár místeček. Tak neváhejte a přihlaste se on-line včas!

Kemp je organizovaný jako příměstský, děti si převezmeme každý den vždy ráno, mají zajištěný oběd, 2x svačinu a pitný režim,“ řekl Jan Spáčil z FK Čáslav a pokračoval: „Po celý den je pro děti organizovaný celodenní sportovně zábavný program pod vedením zkušených trenérů FK Čáslav. Po ukončení odpoledního programu si rodiče přebírají děti domů,“ prozradil program kempů.

Základní škola Žehušice nabídne kempu pestré zázemí. K dispozici je travnaté hřiště, tělocvična, malé hřiště s umělou trávou, atletický tartanový ovál a samozřejmě šatny, společenská místnost a jídelna.

„Podrobné organizační pokyny k oběma kempům budeme rozesílat přihlášeným účastníkům po uzavření přihlášek v prvním červnovém týdnu. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky,“ uzavřel Jan Spáčil.

Kontakty: Mgr. Jan Spáčil, tel.: 724 349 287 nebo Mgr. Jakub Svoboda, tel.: 775 250 395, email: info@fkcaslav.cz.

Místo konání: areál ZŠ Žehušice, termín: 8.7. - 12.7. 2024 (pondělí - pátek)

Cena kempu Žehušice: dítě/ 5 dní = 3 400 Kč, člen FK Čáslav nebo žák ZŠ Žehušice 3 000 Kč

Platební údaje a termíny pro zaplacení jsou součástí přihlašovacího formuláře

Odkaz na přihlášku na kemp do Žehušic: https://forms.gle/vN73iMW5GmFHaFw67