FC Hradec Králové - mládež BČÁSLAV
7:0
so 7. 10. 2023 10:00 @ Areál Bavlna / tráva, ČDD U 19 C, 10. kolo

Na rezervu Hradce Králové jsme nestačili

Fotbalisté Čáslavi po smolné prohře na domácí půdě s Trutnovem zavítali do Hradce Králové. Na půdě jednoho z favoritů soutěže neuspěli, prohráli vysoko 0:7!

Hradec Králové B – Čáslav 7:0 (3:0)

Hodnocení trenéra:

„Do zápasu jsme vstupovali s cílem udržet co nejdéle nerozhodný stav a z brejků se pokoušet hrozit.Naše taktika bohužel vzala za své již po deseti minutách, když jsme opět dostali góly ze dvou standardních situací, na které jsem po minulém zápase hráče speciálně upozorňoval.
Tím jsme soupeře posadili na koně, který ukázal svoje kvality. Další dva góly jsme jim navíc darovali sami zkaženou rozehrávkou, ať už od brankáře nebo stopera, kdy soupeř zakončoval do prázdné branky.
Jediným pozitivem zápasu je návrat Davida Hyblera po zranění, který zvládl celý druhý poločas a ukazoval, proč nám v předešlých zápasech tolik chyběl.
Kluci si musí uvědomit, že když nemáme takovou fotbalovou kvalitu, musíme to nahradit běháním, bojovností a pečlivým plněním taktických pokynů. Jedině tak máme šanci v dalších zápasech uspět."

Čáslav: Beránek - Havránek, Houfek, Ondráček, Filip - Sechovec, Spáčil, Horák - Koryčánek, Resl, Grulich. Střídali: Černoch, Švanda, Hybler, Kovář, Dražinovský.