ČÁSLAVFC Slavia Hradec Králové
2:2
so 9. 3. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, ČDD U 19 C, 17. kolo

Na úvod jara remíza se Slavií Hradec Králové

Starší dorostenci vstoupili do jarní části divizní sezóny soubojem se Slavií Hradec Králové. Na domácí umělé trávě vydolovali bod za remízu 2:2

Čáslav – Slavie Hradec Králové 2:2 (1:1)

Hodnocení trenéra:

„Do zápasu jsme vstupovali značně oslabeni o několik zraněných opor, a tak do utkání šli vlastně všichni, kdo byli zdraví, doplnění o hráče z kategorie U17.

Úvod utkání jsme nezachytili a hned na začátku inkasovali po brejkové situaci hostů. Postupem času jsme hru vyrovnali, Roček se ještě zcela sám před brankářem neprosadil, ale po sérii standardních situací skóroval z rohu hlavou Ondráček. Následně měli vyloženou šanci i hosté, kterou ale Málek skvěle zlikvidoval.

I do druhého poločasu jsme nevstoupili šťastně a po několika prohraných soubojích na hranici našeho vápna prostřelil Málka útočník hostů. My jsme po několika střídáních převzali iniciativu a tlačili se za vyrovnáním, ale závary před hostující brankou kýžené vyrovnání nepřineslo a naopak mohli rozhodnout hosté z ojedinělého protiútoku, ale opět nás podržel gólman Málek.

Pět minut před koncem fauloval hostující hráč po centru Ročka, který by hlavičkoval sám před brankářem a rozhodčí nařídil pokutový kop, který sám postižený i s trochou štěstí proměnil.

Remíza je nakonec zasloužená a my ji musíme brát, když jsme většinu zápasu tahali za kratší konec."

Branky Čáslavi: Ondráček, Roček pok. kop.

Čáslav: Málek - Havránek, Sechovec, Ondráček, Filip - Krejza, Houfek, Horák, Černoch - Grulich, Roček. Střídali: Trzaskalik, Novotný, Holý, Procházka, Nácovský. Trenér Petr Janda.