KOLÍNČÁSLAV
ne 10. 4. 2022 10:00 @ Kolín, Borky, ČLŽ U 13 D, 12. kolo
277_20220412_093643.jpg

Na úvod jarní části vysoká prohra

Ač vstoupili čáslavští do utkání dobře, tak druhou třetinu vypustili a díky tomu si odvezli z Kolína deset branek.

Kolín - Čáslav 10:3

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka: „Ač jsme na začátku utkání inkasovali, tak si myslím, že jsme do zápasu vstoupili dobře. Po obdrženém gólu kluci zamakali a Lhoták dokázal rychle srovnat. Vždy se nám stávalo, že během prvních deseti minut první třetiny jsme dostali tři góly. Tentokrát kluci jeli od první minuty, a to se mi líbilo i když první třetina dopadla 3:1 v soupeřův prospěch.

„Hned na začátku druhé třetiny Vedral vybojoval míč a skóroval, ale to bylo jediné pozitivní z této třetiny. Je škoda, že jsme druhou třetinou nenavázali na tu první. Chybělo to tam úplně všechno. Přestali jsem běhat, povolili jsem v důrazu, nenabízeli jsem se, bylo zde hodně nepřesností. Soupeř nás trestal téměř za každou chybu, a tak jsem ve druhé třetině inkasovali šest branek.“

„Třetí třetinu jsme opět začali hrát i když už docházely síly. Jsem rád, že to kluci poslední třetinu nevzdali a bojovali. Díky tomu třetí třetina skončila 1:1. Škoda druhé třetiny, kdy jsme si nechali soupeře odskočit. Každopádně bylo tam vidět zlepšení oproti minulému zápasu s Vlašimí, kdy kluci odpadávali z každého souboje. Řekl bych, že tentokrát jsme byli o něco důraznější my! Klukům děkuju za výkon a doufám, že předvedou ještě lepší výkon než tento týden.“

Branky: 2x Lhoták, Vedral

Sestava: Bednář – Miřácký, Zavadil, Rališ, Honzíček – Vedral, Kosolapchenkov, Krejčí, Vondra – Lhoták, Michera