77_20210929_114826.jpg

Naši nejmenší reprezentovali klub na turnaji ve Vrdech

V sobotu 25. září se v dopoledních hodinách se ve Vrdech uskutečnil turnaj minipřípravek U8 (2014 a mladší) organizovaný OFS Kutná Hora.

Na turnaj dorazily týmy z okolí Čáslavi: Čáslav (2 týmy - Tygři a Lvi), Sázava (2 týmy), Církvice, Chotusice, Křesetice (2 týmy), Vrdy (2 týmy), Kutná Hora, Tupadly (2 týmy - Bílých a Červených) a Suchdol.

Turnaje se tak zúčastnilo 14 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin po 7 týmech a zahrál si tak každý s každým. Každý tým celkem odehrál 6 utkání. Hrálo se ve složení 3+0 na 4 branky. Samotný zápas trval 15 min a mezi jednotlivými zápasy byla 5 až 10 minut přestávka.

„Organizace byla skvěle uspořádána. Prezence týmů probíhala od 8:00-8:30. Celý turnaj trval až do 12:00, kde poté proběhlo ocenění týmů a každý tým získal svou odměnu,“ prozradila trenérka čáslavské minipřípravky Jana Šťastná a navázala: „Velké díky také patří Dušanovi Truksovi za možnost uskutečnění a občerstvení během turnaje na hřišti ve Vrdech. V neposlední řadě patří poděkování rodičům a prarodičům, kteří děti podporují a prožívají s nimi tyto okamžiky na hřišti,“ řekla.

„Naši nejmenší si vedli skvěle a prožívali každý zápas do posledního doušku. Udělali nám velkou radost. Je skvělé vidět pokrok u hráčů a hráček za rok společné práce,“ uzavřela Jana Šťastná.