616_20221221_111028.jpg

Naši odchovanci se prosazují v RFA a KA fotbalového klubu v Pardubicích

Významnou stopu zanechávají hráči FK Čáslav v Regionální fotbalové akademii a krajské akademii Pardubice. Na hlavní fotografii jsou hráči, kteří do Pardubic putovali právě přes náš klub. Někteří z nich to navíc dotáhli až do mládežnických reprezentací!

Foto: Soustředění brankářů ČR v Uherském Brodě (28. - 30. 11. 2022), kterého se účastnil Michal Skokan (přišel z do PCE z FK Čáslav) z kategorie U14, který sbírá zkušenosti pod vedením hlavního trenéra Petra Kouby.

Foto: Vpředu sedí zleva: Krejza Matěj, Šic Marek, Bednář Bohumil, Paták Miroslav, Skokan Michal, Fajt Matěj a Főrster Lukáš.

Zleva stojí: Miláček Štěpán, Kraj Lukáš, Míšek Štěpán, Machů Štěpán, Rolenec Tomáš , Houfek Adam, Paták Vojtěch, Vančura Tadeáš a Záruba Vojtěch.