FK Admira PrahaČÁSLAV
17:6
čt 28. 9. 2023 10:00 @ Admira / UMT, ČDŽ U 13 C, 3. kolo

Nepovedené vystoupení na Admiře

Ve sváteční čtvrtek 28.9. vyjela čáslavská U13 k dalšímu soutěžnímu utkání divizní skupiny C. Soupeřem ji byla pražská Admira. Utkání bylo gólově bohaté, bohužel však většina padla do naší sítě a diváci tak byli svědky naší prohry 17:6.

Admira Praha - FK Čáslav 17:6 (7:4)

Hodnocení trenérů:

"Vstup do utkání nám vyšel, už ve 3. minutě nás poslal do vedení chytře provedeným přímým kopem Vondra. Vedení jsme ale udrželi pouhých 5 minut a pak začli střílet domácí, kteří nás provedli pořádnou lekcí z produktivity. Ve středu pole bylo utkání takřka vyrovnané, Admira nás nejvíce předčila v předfinální a finální fázi na poslední třetině hřiště. Několik šancí jsme domácím nabídli i chybami v rozehrávce, ty ale pramení logicky z naší dlouhodobé koncepce, které se snažíme držet v každém utkání. Kluci byli po prohře zklamaní, není ale třeba skládat zbraně, naopak se ze zasloužené prohry poučit a do příštích klání nedostatky odstranit!"

Branky Čáslavi: Šmíd 2x, Paula, Čech, Vondra, Semínko

Čáslav: Růžička (Votruba) - Mariani, John, Černý - Šmíd, Vondra, Patejdl - Čech. Střídali: Paula, Babák, Semínko, Lebeda.