SÁZAVAČÁSLAV
pá 28. 10. 2022 15:30 @ Sázava, MLADŠÍ ŽÁCI, 4. kolo
579_20221103_093456.jpg

Nevydařený začátek zápasu

V dalším kole se čáslavští vydali na nejvzdálenější zápas podzimu v rámci mladších žáků, a to až do Sázavy. Domácí byli v tabulce jedno místo nad Čáslaví, a tak se na ně čáslavští chtěli dotáhnout. Věděli, že je nečeká vůbec lehký soupeř. Bohužel tyto plány se rozplynuly hned v úvodní desetiminutovce, kdy Čáslav inkasovala dvě branky. Poté se hra zlepšila, ale produktivita vázla. Nakonec Čáslav inkasovala ještě tři branky, a tak odjela ze Sázavy bez bodu.

Sázava - Čáslav 5:1 (2:0)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Zaspali jsme úvodních deset minut. Mohlo to být tím, že zápas začal o deset minut dříve, než bylo naplánováno, a my se nemohli pořádně rozcvičit. Ale i s tím je potřeba pracovat. Prvních deset minut nám chyběla organizace, důraz a byli jsme zmatení. Naštěstí jsme se po deseti minutách dokázali srovnat a být Sázavě vyrovnaným soupeřem.“

„Musím pochválit obránce, když opominu prvních deset minut, tak hráli dobře. Byl tam důraz dostoupení soupeře, nikam neustupovali a soupeři znepříjemňovali i přebírání balónu. Přesně takhle by to mělo vypadat!“

„Bohužel, jak se zlepšila hra dozadu, tak se nám nedaří hra dopředu. Naučili jsme se už přihrávat do nohy. Nyní se musíme naučit přihrávat do běhu a vůbec si naběhnout. To nám v zápase chybí. Dále nám chybí nějaký útočník, který chce za každou cenu vstřelit gól a porvat se o každý balón. My jsme za celých šedesát minut vystřelili, tak 4-5 krát na branku.“

„Každopádně je u všech vidět zlepšení. U některých více, u některých méně, ale od léta je na všech vidět nějaký pokrok. Pokud na tréninku budou makat na 100 %, bude to i v zápase na 100 %. Bohužel pokud to bude v tréninku na 50 %, tak i zápas bude poloviční.“

Branka: Kočí.

Sestava: Mikanová – Dalešický, Šafařík, Smutný – Vobořil, Kočí, Feierfeil, Vilímek, Šimek – Babák