MFK ChrudimČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
371_20220606_124358.jpg

Nezvládnutý zápas v Chrudimi

Čáslavská U13 bohužel nezvládla utkání s celkem MFK Chrudim. Hosté třináctkrát inkasovali.

MFK Chrudim – Čáslav 13:1 (3:0)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Čekalo nás velice těžké utkání s kvalitním soupeřem. Bohužel místo toho abychom ukázali, co v nás je, jsme se zápasu zalekli a úplně vypustili. Před zápasem jsem kluků říkal, že jsme s nimi v zimním halovém turnaji hráli vyrovnaně, a dokonce je porazili.“

„Náš nástup do zápasu byl katastrofa. V tomto zápase chybělo všechno. Vypadalo to, že jsem vzal po cestě jedenáct kluků, které jsem náhodně potkal. Kluci neběhali koukali na sebe, co udělá ten co má míč a to bylo vše. Soupeř byl po celou dobu lepší a zaslouženě jsme dostali třináct gólů i když Skokan ještě dalších sedm gólů chytil.“

„Nevím, v čem se stala chyba, vůbec si tento výkon nedokážu vysvětlit, jestli to bylo tím, že nepřijel Filip Klinkáček, který hru vždy zvedl nebo byla špatná příprava, opravdu nevím. Poslední zápasy jsem viděl, že se kluci zlepšují, snaží se, bojují, jsou důrazní a nevypustí žádný souboj, ale tento zápas byl přesný opak. Musíme na tento zápas zapomenout, navázat na ty předchozí a zabojovat o body proti Trutnovu.“

Branka: Kosolapchenkov.

Čáslav: Skokan – Bednář, Vavřina, Miřácký – Kosolapchenkov, Vedral, Krejčí, Michera, Jeřábek – Ozank, Šulc.