Související zápas

FK Čáslav
SK ÚvalyČÁSLAV
1:0
ne 14. 8. 2022 17:00 @ tráva, I.A třída skupina B, 2. kolo
9_1630478642.jpg
448_20220815_123139.jpg

O prohře čáslavské juniorky rozhodla jediná branka!

Fotbalisté čáslavské juniorky v úvodním kole I. A třídy sk. B zavítali do Úval. Na hřišti nováčka soutěže nepodali svěřenci trenéra Radka Richarda špatný výkon. Bohužel na zisk bodů nestačil. O vítězství domácích rozhodla šťastná branka po rohovém kopu.

Úvaly – Čáslav B 1:0 (1:0)

Čáslavští do utkání opět nastoupili ve velmi mladé sestavě. Věkový průměr základní jedenáctky se zastavil na průměru jedenadvaceti let.

Hráli jsme se soupeřem, u kterého jsme měli body získat. Odehráli jsme první poločas solidně, měli jsme šance. Bohužel ve druhé minutě nastavení prvního poločasu inkasujeme po rohovém kopu. Opět jsme nebránili důsledně a branka navíc byla téměř vlastní,“ litoval trenér čáslavského béčka Radek Richard.

„Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení. Zdálo se mi, že soupeři došel dech. My jsme jej začali tlačit, pomáhali jsme si dlouhými míči, ale k ničemu to nevedlo. Soupeř měl ovšem také dvě gólovky. My jsme v závěru měli velký tlak, vyrovnání bylo na spadnutí, ale vyrovnávací branku jsme nedotlačili. Je to škoda,“ uzavřel.

Branka: 45. + 2 Urban.

Rozhodčí: Kaucký – Čermoch, Bartůšek. Žluté karty: Dastych, Kubín, Lebduška (všichni Č). Diváků: 160.

Úvaly: Řemínek – Kubelka (90. + 3 Hořínek), Křelina, Marčík, Kalafut, Bačo (60. Vlnař), Lokša, Schovanec (87. Rozumný), Bozděch, Flóro, Urban (69. Klug). Trenér Lukáš Kučera.

Čáslav B: Beran - Dastych, Čáp, Kubín (78. Vrána), Lebduška - Nykodým (70. Tůma), Havrda, Klepal, Novák (55. Gonda), Fišr (46. Mužátko) - Špičák. Trenér Radek Richard.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!