939_20230927_125324.jpg

O zdraví mládežníků se v klubu nově postará fyzioterapeutka Eva Havelková

Fotbalový klub v Čáslavi od října 2023 navazuje spolupráci s fyzioterapeutkou Evou Havelkovou. Ta bude mládežníkům a členům našeho klubu k dispozici pravidelně každou středu (počínaje středou 4. října) od 16 do 18 hodin v prostorách hlavní budovy (šatna rozhodčích).

Fyzioterapeut je dnes součástí každého sportovního klubu, kterému není lhostejné zdraví jeho členů. „O dospělé hráče se již druhou sezónu stará fyzioterapeutka Kamila Linhartová, chyběl ale nám člověk, který by se dokázal věnovat naším mládežníkům v průběhu týdne. Jsme rádi, že tento servis bude od října zajišťovat Eva Havelková, která v našem klubu již v minulosti právě u a-týmu pracovala,“ řekl za vedení klubu Jakub Svoboda.

Eva Havelková v minulosti působila například jako fyzioterapeutka u florbalistů Sparty Praha, či jako fyzioterapeutka v Nemocnici Vršovice. Vystudovala obor fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze.

Fyzioterapeutické služby jsou pro členy FK Čáslav poskytovány zcela zdarma!

Objednávat se můžete formou SMS (jméno hráče/hráčky, kategorie, problém) na tel.: 720 558 628, Eva Havelková, případně prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Eva Havelková u mužů A v říjnu 2020.