9_1630478642.jpg
388_20220615_112231.jpg

ON-LINE prodej vstupenek na oslavy 120 let FK Čáslav spuštěn

Již za deset dní oslaví fotbalový klub v Čáslavi významné výročí! V sobotu 25. června je pro veřejnost připraven bohatý sportovně-kulturní program, který vyvrcholí v 15 hodin charitativním utkáním a ve večerních hodinách taneční zábavou!

Od ranních hodin bude na stadionu Pod Hrádkem v čáslavských Vodrantech probíhat turnaj nejmenších fotbalistů klubu (kategorie U7 – U10). Mladí fotbalisté poměří své síly s celky partnerského klubu FK Pardubice a FK Viktoria Žižkov.

Charitativní utkání

Největším sportovním tahákem je charitativní zápas mezi starou gardou Čáslavi a týmem známých osobností TOP REAL PRAHA. Výtěžek z utkání poputuje malému Jakoubkovi, který utrpěl vážné poranění míchy. Malý Jakoubek je synem nejslavnějšího odchovance klubu Petra Jandy, jenž působil ve Slavii Praha a s českou reprezentací do dvaceti let získal na MS stříbrné medaile. Po utkání se diváci mohou těšit na autogramiádu aktérů zápasu.

Program dne:
10:00 turnaj mládeže
13:30 kouzelnická show
14:30 vystoupení taněcních skupin
15:00 charitativní utkání
15:45 vyhlášení nejlepších hráčů klubu v sezóně 2021/2022
18:00 venkovní taneční zábava - hrají 4G Hudba Kutná Hora

Herní zóna pro děti

Pro děti bude v areálu připraveno vyžití v podobě skákacích hradů, skluzavek, nebo dráhy pro šlapací motokáry. Odpoledne si děti užijí show kouzelníka Davida Kopeckého. Na hlavním stadionu pak před hlavním utkání a v jeho přestávce proběhnou taneční vystoupení skupin z DDM Čáslav.

Večerní taneční zábava

Celodenní program uzavře venkovní taneční zábava, která v areálu odstartuje v 18 hodin. K tanci a poslechu zahraje na Kutnohorsku oblíbené hudební uskupení 4G Hudba Kutná Hora.

Bohatý výběr občerstvení

Postaráno bude také o chuťové buňky návštěvníků oslav. K dispozici bude občerstvení v restauraci Na hřišti. Chybět ovšem ale nebudou ani stánky se zmrzlinou, cukrovou vatou, pizzou nebo speciální mobilní koktejlový bar.

Vstupenky online

Vstupenky na akci můžete zakoupit on-line - ZDE. K dostání je jak základní vstupné, tak VIP či sponzorské vstupenky. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!