9_1630478642.jpg
329_20220511_124607.jpg

Oslabený mladší dorost nestačil na Náchod

Čáslavští mladíci v oslabené sestavě drželi krok s druhým celkem tabulky pouze dvacet dva minut a v utkání nakonec obdrželi sedm branek.

FK Čáslav  - FK Náchod 1:7 (0:3)

Hodnocení trenérů:

,,V týdnu kluky pokosily různé virózy a jiné zdravotní indispozice, a tak jsme řešili problém se sestavou, abychom vůbec mohli do utkání nastoupit v dostatečném počtu. Nakonec nám pomohl i Tomáš Kubín, který v brance nastoupil asi po dvou letech a předvedl i několik výborných zákroků a zasloužil se o to, že výsledek nebyl ještě hrozivější. Dále jsme museli nasadit i kluky, kteří odehráli celé utkání za starší dorost, kteří nemohli přihrávky za obranu z hloubi pole náchodských hráčů zachytit a soupeř dokázal samostatné průniky proměnit. Obdrželi jsme 7 branek a prohráli, na tohle utkání musí kluci zapomenout a pokračovat dále v poctivé práci. Náchod předváděl dobrý fotbal a zaslouženě působí na druhé nejvyšší příčce, škoda, že jsme s takovýmto soupeřem nemohli nastoupit v plné sestavě, to by bylo zajímavé měření sil.”

Branka Čáslavi: 83. Čertek

Čáslav: Kubín - Šusta, Novák (46. Břinčil), Ondráček, Roubíček - Grulich, Spáčil (79. Beránek), Málek L., Roček, Matz - Čertek Trenéři: Lebduška, Ronovský.