404_20220627_111722.jpg

Oslavy 120 let FK Čáslav se povedly, charitativní zápas PRO JAKOUBKA vynesl čtyři sta tisíc korun!

Fotbalový klub v Čáslavi slavil o tomto víkendu 120 let od svého založení. Po pátečním letním kině se hlavní program uskutečnil v sobotu 25. června. Stěžejním bodem dne byl charitativní zápas staré gardy Čáslavi proti týmu slavných osobností ze světa sportu a kultury Real TOP Praha. Bezprostředně po jeho skončení předali pořadatelé akce Petru Jandovi šek na částku čtyři sta tisíc korun! Výtěžek z utkání tak putuje synovi Petra Jandy, malému Jakoubkovi, který utrpěl vážné poranění míchy.

Bohatý sobotní program odstartoval dopoledním turnajem mladších přípravek FK Čáslav, FK Pardubice a FK Viktoria Žižkov. Následovala kouzelnická show, taneční vystoupení skupin DDM Čáslav, charitativní utkání a den uzavřel koncert kapely 4G Hudba Kutná Hora.

V areálu nechyběla výstava historických momentů z dějin FK Čáslav, herní zóna pro děti a bohatý výběr občerstvení. Navzdory všem prognózám pořadatelům nakonec přálo i počasí a před krásnou návštěvou 800 diváků mohli předat Petru Jandovi šek na 400 tisíc korun!

FOTO A VIDEO Z AKCE JE ZDE - PÁTEK, SOBOTA.

FOTOGALERII Z AKCE NALEZNETE TAKÉ ZDE.