9_1630478642.jpg
90_20211008_101315.jpg

Osm statečných bojovalo o body v Trutnově

Kategorie U13 doplatila v Trutnově na omluvenky hráčů.

„Potýkáme se s malým počtem hráčů, a to je kámen úrazu. Ještě před odjezdem se dva kluci omluvili a do Trutnova jsme odjížděli v sedmi lidech. Z kategorie U12 nás musel doplnit Michal Šulc, který podal obětavý a dravý výkon. Každý z kluků odehrál 90 minut, bez možnosti střídání,“ rekapituloval trenér U13 Vojtěch Pavlík.

„První dvě třetiny jsme se drželi a hra byla vcelku vyrovnaná. Soupeř vstřelil dvě branky. My jsme soupeře ohrozili, když Vedral po samostatném úniku trefil tyč. Střelu Šulce vyrazil hostující gólman na roh a Ozank netrefil prázdnou bránu (slabší nohou). Myslím, že kdybychom proměnili alespoň jednu šanci, tak by to kluky nakoplo. Po neproměněných šancích jsme inkasovali další dvě branky. V třetí třetině už nám docházely síly a soupeř nás nepustil ani za polovinu. Konečný stav se zastavil na desítce,“ konstatoval.

„Kluci bojovali, jak to jen šlo, a za to bych je chtěl všechny pochválit, i když výsledek na chválu moc nevypadá. Každý z nich podal v tomto zápase nadstandardní výkon. Doufám, že už se tato situace nebude opakovat a ostatní kluci nenechají své spoluhráče pro příště ve štychu,“ uzavřel trenér U13.