150_20211124_124546.jpg

Pegy se rozpomněl na začátek sezony a opět naděloval

S Hlízovem to kvůli nemocem a karanténě protihráčů nevyšlo, a tak fotbalové loučení čáslavského celku kategorie U11 s podzimní částí sezony 2021/2022 obstaralo v sobotu 20. listopadu domácí přátelské utkání se zbraslavickými žáky. A byla to vítězná tečka.

FK Čáslav – SK Zbraslavice 6:3 (4:2)

Zápas hodně bavil všechny čáslavské borce, ovšem nejvíc určitě útočníka T. Pekharta. Ten se rozpomněl na svoje úvodní galapředstavení na začátku září proti Vrdům, kdy zatížil konto soupeře pěti brankami. Nejen že si střeleckou bilanci nyní zopakoval, ale ještě ji vylepšil o gólovou asistenci.

Pegy má skvělý tah na branku a hlavně všechno řeší ve velké rychlosti. Je jedno, jestli na tréninku nebo v zápase, pokaždé jeden nadoraz. Je na dobré cestě stát se moderním prototypem útočníka,“ řekl na adresu talentovaného fotbalisty jeho trenér Luboš Hájek.

Za vybojované vítězství pochválil celý kolektiv a speciálně pak také brankáře J. Šoubu. Ten kromě běžných zákroků předvedl i dva velmi těžké, kdy svůj tým opravdu podržel. „Jirkovi bych přál, aby mu to dodalo chuť do dalšího chytání a zlepšování se,“ dodal Luboš Hájek.

Fotogalerii z utkání naleznete zde!

Branky a asistence Čáslavi: M. Černý (T. Pekhart) - 1:0, T. Pekhart (O. Rek) - 2:2, T. Pekhart (bez asistence) - 3:2, T. Pekhart (bez asistence) - 4:2, T. Pekhart (L. Hájková) - 5:2, T. Pekhart (O. Rek) - 6:3. Rozhodčí: L. Hájek. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav: J. Šouba - P. Zelený, Š. Mariani, F. Babák - O. Rek, J. Paula, M. Černý - T. Pekhart. Průběžně střídali: D. Lebeda, T. Klapal, L. Hájková, D. Nikolaev. Trenér: L. Hájek.