125_20240312_115337.jpg
38_20210908_095336.jpg

Pekhart byl při chuti, jeho apetit odnesly Vrdy

Ve střelecký koncert T. Pekharta se změnila mistrovská premiéra čáslavské starší přípravky v okresním přeboru mladších žáků. Jako by se chtěl vyrovnat svému známějšímu jmenovci, který střílí góly za Legii Varšavu v Ekstraklase, nejvyšší polské fotbalové soutěži.

FK Čáslav C – TJ Slavoj Vrdy 6:4 (4:1)

Čáslavští hráči nastoupili proti Vrdům poprvé pod vedením nového trenéra Luboše Hájka a hned mu udělali radost vítězstvím. „Herní projev však musíme zlepšit,“ pousmál se Luboš Hájek.

Na tento zápas asi jen tak nezapomene ani sudí T. Petráček, pro něhož to byl rozhodcovský debut.

Branky a asistence Čáslavi: T. Pekhart (J. Paula) - 1:0, T. Pekhart (O. Rek) - 2:0, T. Pekhart (bez asistence) - 3:0, vlastní (J. Paula) - 4:0, T. Pekhart (bez asistence) - 5:1, T. Pekhart (bez asistence) - 6:2. Rozhodčí: T. Petráček. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav C: T. Klapal - P. Zelený, L. Jelínek, Š. Mariani - O. Rek, J. Paula, F. Babák - T. Pekhart. Průběžně střídali: L. Hájková, D. Zámečník, M. Černý, P. Havránek, T. Jeřicha, J. Jeřicha, D. Lebeda. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Sázava - Křesetice/Malešov 6:1, Kutná Hora B - Suchdol 13:0, Hlízov - Malín 2:4, Chotusice - Zruč nad Sázavou 4:5, Církvice - Uhlířské Janovice 1:12.

FOTOGALERII ZE ZÁPASU NALEZNETE ZDE!