ČÁSLAVČAFC Praha
so 21. 10. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 13 C, 12. kolo
993_20231023_112733.jpg

Pěkný zápas s nešťastným koncem

ČAFC nás porazila výborně vyřešenými brejky v 1/3 a výškovou převahou při zahrávání rohových kopů. Škoda, v zápase s velmi kvalitním fotbalovým soupeřem na nekvalitním terénu jsme mohli i zvítězit, chybělo kousek štěstí, náhody nebo více kvality.

Čáslav - ČAFC 3:5

Hodnocení trenéra:

"Zápas hodnotím pozitivně. Dokázali jsme si vypracovat dostatek brankových příležitosti, ale méně než v zápase s Kolínem, zakládali jsme útoky dobrou rozehrávkou od branky a také se dařilo odebírat míče soupeřům, ale ve finální fázi jsme byli nepřesní nebo zbrklí. Kluci válčili jak jen to šlo i když byli unavení! Páteční trénink by se dal zařadit mezi ty náročnější a doba na regeneraci mezi koncem TJ a zápasem byla jen 15h, a to není moc. Možná proto nám to tolik “nelepilo”. Zápas se musel líbit."

Branky Čáslavi: Šmíd, Vondra, Semínko.

Čáslav: Růžička - John, Semínko - Mariani, Valko, Vondra, Šmíd - Paula. Střídali: Klapal - Lebeda, Babák, Patejdl