9_1630478642.jpg
171_20220107_112928.jpg

Podpořte Jakoubka zakoupením on-line vstupenky na charitativní hokejové utkání ŠMICER TEAMU v Čáslavi

Hvězdně nabitý ŠMICER TEAM dorazí do Čáslavi poměřit své hokejové umění s trenéry FK Čáslav. Charitativní hokejové utkání se uskuteční v sobotu 8. ledna od 15 hodin na zimní stadionu v Čáslavi. On-line prodej vstupenek na toto utkání končí již dnes o půlnoci. V den utkání můžete vstupenky zakoupit přímo na místě.

„V předprodeji se prodalo již téměř sto vstupenek,“ uvedl za pořadatele akce Miroslav Paták z FK Čáslav s tím, že pokud byste nestihli utkání osobně, můžete i tak on-line nákupem vstupenky podpořit sbírku PRO JAKOUBKA, aniž byste utkání navštívili.

K dispozici je základní vstupné ve výši 100 Kč, dále pak VIP SILVER za 250 Kč, případně VIP GOLD za 500 Kč. On-line prodej vstupenek je zde!

Vstupenky můžete zakoupit i na místě

Samotný prodej vstupenek bude probíhat i přímo na místě před utkáním. Nemusíte se tak bát, že se na vás vstupenky na utkání nedostanou. Výtěžek ze vstupného poputuje na transparentní účet FK Čáslav, který klub zřídil pro malého Jakoubka Jandu, jenž utrpěl vážné poranění míchy.

Aktuální podmínky pro vstup do budovy zimního stadionu na charitativní utkání FK Čáslav vs. ŠMICER TEAM si můžete přečíst zde!

Sestava ŠMICER TEAMU

Mezi dosud potvrzené akvizice ŠMICER TEAMU patří: Vladimír Šmicer, Karel Poborský, Pavel Kuka, Jiří Novotný, Ivan Hašek, Patrik Berger, Tomáš Ujfaluši, Václav Vidlička, Ladislav Volešák, Horst Siegel, Jaroslav Černý.

Doprovodné akce

Vyjma charitativního zápasu se mohou diváci těžit na doprovodné akce. Chybět nebude tombola o věcné ceny, která bude losována ze zakoupených vstupenek. O přestávce utkání dojde na dovednostní soutěže – střelba na přesnost, souboj v rychlosti. Po utkání se mohou diváci těšit na autogramiádu fotbalových internacionálů a pozápasovou tiskovou konferenci.

PRO JAKOUBKA

Budeme samozřejmě rádi za jakýkoliv finanční příspěvek, který poputuje PRO JAKOUBKA na transparentní účet FK Čáslav.

Na internetových stránkách www.projakoubka.cz je zveřejněn celý příběh malého Jakoubka. Dozvíte se na nich aktuální informace o jeho současném zdravotním stavu a o možnostech konkrétní pomoci.

Jakoubkovy pokroky můžete sledovat rovněž prostřednictvím instagramu.