Související zápas

FK Čáslav
ČÁSLAVSK POLABAN Nymburk
0:1
so 15. 6. 2024 17:00 @ Atletický stadion, 1.A třída sk. B muži, 16. kolo
9_1630478642.jpg
1245_20240617_093331.jpg

Polaban slavil záchranu, čáslavský kouč Junek nechápal penaltu

Pro hosty to bylo důležité utkání, domácím už o nic nešlo a byli v pohodě zachráněni. Zápas krajské I.B třídy nakonec vyhrál nejtěsnějším rozdílem Polaban Nymburk, který rozhodl na konci první půle z pokutového kopu, který proměnil Daněk. Nymburský tým tak mohl slavit záchranu v soutěži.

Čáslav B – Polaban Nymburk 0:1 (0:1)

„V zápase byli šťastnější hosté z Nymburka a z mého pohledu zaslouženě,“ uznal trenér čáslavského béčka Vratislav Junek. „Bohužel nás přehráli ve středu hřiště a byli lepší jak kombinačně, tak rychlostně. Všude jsme byli druzí. V první půli jsme měli tři gólové šance a hosté stejně tak. Ve druhé jsme se jen bránili. Podržel nás výborný Málek v bráně. Vystřídal jsem všechny, co jsem měl, a bohužel patnáct minut před koncem musel se zraněním odstoupit Vilím, takže jsme dohrávali v deseti. A paradoxně jsme měli dvě obrovské šance, bohužel jsme nedali. Jediné, co mě štve, je gól z penalty, za nastřelení ruky sám sobě, což nevím, jestli se píská nebo nepíská, protože každý rozhodčí si to vykládá po svém. Je v tom guláš,“ rozčiloval se kouč Junek.

Branky: 39. Daněk (z PK).

Čáslav B: Málek – Mach (58. Dastych), Havrda, Lebduška, Novák, Gonda (60. Černoch), Čuchal, Klepal, Vilím, Peterka, Tůma (72. Houfek).

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!

Zdroj: Vladimír Malinovský, KH Deník.