9_1630478642.jpg
374_20220606_125819.jpg

Poprvé gólově naprázdno. Střelci v Sázavě selhali

Vzhledem k předvedené hře si až příliš krutý výsledek odvezli v sobotu 28. května ze Sázavy čáslavští fotbalisté kategorie U11. Jejich největším problémem byla střelecká produktivita, a tak vůbec poprvé v okresním přeboru mladších žáků vyšli gólově naprázdno.

FK Kavalier Sázava – FK Čáslav C 8:0 (4:0)

Fotbal se hraje na góly a ty se staly doménou domácího týmu. Ačkoliv se hra mohla zdát vyrovnaná, důležitý aspekt dopadl jednoznačně lépe pro čáslavského soupeře. „Líbil se mi příměr sázavského kolegy Libora Procházky, který trochu skromně konstatoval, že jsme hráli dobře, ale oni chytře. Jen bych tedy ještě dodal, že jeho tým předvedl kvalitu,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek.

Hostům kvůli několika omluvenkám tentokrát vypomohli dva zástupci kategorie U12: F. Mráz a D. Neumann, který si zahrál proti bývalým spoluhráčům. Znát byla především přítomnost prvně jmenovaného ve středu zálohy. Měl dobrý pohyb, nebál se kombinovat, jen ta koncovka mohla být lepší. Stejně jako u útočníka T. Pekharta.

„Góly nám chyběly a naopak jsme udělali laciné chyby, po kterých jsme snadno inkasovali. Tohle nás potrápilo už v minulém pohárovém duelu v Uhlířských Janovicích,“ dodal trenér Luboš Hájek.

Rozhodčí: T. Volenec. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav C: T. Klapal - P. Zelený, L. Jelínek, Š. Mariani - L. Hájková, F. Mráz, M. Černý - T. Pekhart. Průběžně střídali: D. Lebeda, D. Neumann, F. Babák, M. Zikmunda, D. Nikolaev. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Vrdy - Kutná Hora B 1:5, Zruč nad Sázavou - Hlízov 10:0, Křesetice/Malešov - Malín 1:5, Chotusice - Církvice 12:1, Uhlířské Janovice - Suchdol 4:2.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!