CHOTUSICEČÁSLAV
11:2(4:0)
ne 3. 4. 2022 14:00 @ Chotusice, Přípravné utkání

Pořád pod tlakem. Taková byla generálka v Chotusicích

Pod neustálým tlakem mladších žáků Chotusic se ocitli čáslavští fotbalisté kategorie U11 v neděli 3. dubna v posledním přípravném utkání před zahájením jarní části mistrovské sezony. Výsledkem bylo pohodové dvouciferné vítězství domácího kolektivu.

FK Chotusice 1932 – FK Čáslav 11:2 (4:0)

Malý záchvěv optimismu z pohledu čáslavského týmu nabídl úvod druhého poločasu, kdy dvakrát za sebou skóroval T. Pekhart a snížil stav zápasu na 2:5. Další radost už soupeř hostům ale nedovolil a naopak to byl on, kdo výrazněji navýšil skóre ve svůj prospěch.

„Pár věcí k pochválení a zatleskání v naší hře sice bylo, ovšem to nemohlo na Chotusice v žádném případě stačit. Z pohledu kolektivního výkonu jsme skoro nic nepředvedli, z jednotlivců se mi nejvíc líbil Libor Jelínek. Snažil se, makal, byl výborný v soubojích jeden na jednoho. Takové hráče bychom potřebovali aspoň další čtyři,“ shrnul čáslavský trenér Luboš Hájek.

Jeho tým čeká v jarní mistrovské premiéře hodně těžká zkouška. V neděli 10. dubna v 11.30 hodin přivítá neporaženou kutnohorskou Spartu, první celek tabulky okresního přeboru mladších žáků. V Lorci čáslavští hráči na podzim prohráli 1:7.

Branky a asistence Čáslavi: T. Pekhart (O. Rek) - 5:1, T. Pekhart (L. Jelínek) - 5:2. Rozhodčí: D. Roubíček (laik). Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav: J. Šouba - P. Zelený, Š. Mariani, D. Zámečník - O. Rek, L. Hájková, M. Černý - T. Pekhart. Průběžně střídali: L. Jelínek, D. Nikolaev, F. Urban, T. Jeřicha, J. Jeřicha. Trenéři: L. Hájek, M. Kotrba.