ČÁSLAVChotusice
2:4
po 8. 5. 2023 17:00 @ Čáslav, MLADŠÍ ŽÁCI, 23. kolo

Poražení vítězové

V pondělí 8. května se U11 v rámci okresní soutěže mladších žáků utkala s druhým týmem tabulky a to Chotusicemi. Čáslavští šli rychle do vedení, když v 7 minutě vedli již 2:0. Do poločasové přestávky stihli hosté snížit na rozdíl jediné branky. Po poločase hosté přitvrdili a otočili zápas na 2:3. Čáslavští měli na konci zápasu samostatný průnik na branku, ale potvrdilo se přísloví “nedáš, dostaneš“, a tak zápas skončil 2:4.

Čáslav – Chotusice 2:4 (2:1)

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka: „Nejdříve chci poděkovat trenérovi z Chotusic, který kluky chválil. To nás samozřejmě s Vaškem velice těší. Chotusice taky nejsou na vrcholu tabulky náhodou. Mají zde výbornou mládež, to je vidět i na počtu dětí, které zde mají a za to jsme rádi. Protože k nám nedávno přestoupili z tohoto týmu tři kluci, kteří jsou oporami naší U12. Je vidět, že fotbal dělají dobře!“

Když se vrátím k zápasu, tak dnes jsme předvedli nejlepší výkon za celou sezónu. Nevím proč, ale proti Chotusicím jsme i na podzim hráli dobře, i když jsme prohráli. Jsem rád, že jsme do zápasu vstoupili aktivně a za to jsme byli odměněni dvěma góly. Dnes jsem konečně viděl týmový výkon, kdy makal jeden za druhého. Byli zde vidět i emoce, když jsme vstřelili branku nebo naopak branku nedali. Na lavičce byly emoce v plném proudu při penaltách, když Vanča penaltu proměnil a když Alička penaltu chytila. Tyto emoce k fotbalu patří a to se mi líbí.“

Byli jsme důrazní, všechny míče jsme se snažili rozehrát. Viděl jsem hezké kombinace a průnikové přihrávky. Zní to sice divně, ale dnes jsou pro mě kluci vítězi. Hra se mi velice líbila a doufám, že v takových výkonech budou pokračovat. Nesmím to s tou chválou přehánět, ale dnes si jí určitě zaslouží!“

Branky: 2x Vančura

Sestava: Mikanová, Feierfeil, Junek, Horáček, Šimek, Váňa, Vančura, Babák, Hortenský, Dalešický, Smutný, Šafařík, Vilímek, Kočí.