Související zápas

FK Čáslav
SK SokolečČÁSLAV
5:3(3:2)
čt 2. 3. 2023 20:00 @ UMT Kolín, Přípravný zápas
134_20240402_113116.jpg
655_20230306_095403.jpg

Posílené čáslavské béčko neuspělo. Dostat pět gólů je špatné, ulevil si Junek

Sokoleč přehrála ve čtvrteční generálce rezervu Čáslavi, která se chystá na zápasy o setrvání v I.A třídě.

Sokoleč - Čáslav 5:3 (3:2)

„Na utkání jsme jako juniorka měli k dispozici sedm hráčů z kádru áčka včetně brankáře, kteří se vracejí po různých zraněních a absencích a potřebují hrát. Jako juniorka bychom to tentokrát vzhledem k nemocem a zraněním vůbec nedali dohromady, na lavičce jsme měli na střídání jednoho hráče,“ řekl po zápase trenér čáslavské rezervy Vratislav Junek.

„Proti Sokolči jsme tím pádem nastoupili slušně posilněni a bylo to znát. Sokoleč hrála dobře, jejich tým neznám, nikdy jsem je neviděl, ale mohu říct, že mají šikovné a evidentně zkušené hráče. Hra byla docela rychlá až hektická a občas nám dělalo problém dostoupit hráče. Co říct, hra byla podle mě vyrovnaná s mnoha góly i šancemi, dvakrát jsme vedli. Dát tři góly není vůbec špatné, ale dostat pět gólů, z toho za mě minimálně dva úplně hloupě, to dobré není. Mach a Robin Vocel uprostřed byli velmi aktivní a bez nich bychom asi vyrovnanou hru hrát nemohli, střídavě se nám dařilo dobře držet balon, ale vytvořit z toho šanci a překonat soupeře bylo těžké. Na hrotu hrál zase velmi dobře Vilím, na to že tam neměl moc balonů, tak za mě opět docela řádil. Udělal penaltu, vedli jsme, dal druhý gól, potom tyč, a ve druhém poločase nahrál na třetí gól. Teď ho fotbal evidentně baví. Bohužel to nestačilo, tak snad se poučíme a doufám, že nebudeme dostávat hloupé góly a nebudeme prohrávat,“ věří Junek.

Branky:
Snop 2, Javorek, Hlaváč, Skokan – Dudla (z PK), Vilím, Vocel.

Sokoleč
: Taar – L. Svoboda, Skokan, Trumpus, R. Hruška – Javorek, T. Svoboda, Kozel, Hlaváč – Snop, Provazník, střídali Čáp, Fink.

Čáslav B:
Vyhnánek - Marek, Špičák, Lebduška - Tuzar, Dastych, Mach, Gonda (35. Novák) - Dudla, Vocel – Vilím. Trenér Vratislav Junek.

Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/f...