125_20240312_115337.jpg
657_20230306_113321.jpg

Poslední halový turnaj zakončila U11 prvním místem!

V neděli 5.3. se v Kutné Hoře na Klimešce konal halový turnaj, který pořádal OFS KH. Opět se hrálo v systému 4+1 po 18. minutách. Hrály se dvě skupiny po pěti týmech, ale Močovice nedorazily, a tak skupina Čáslavi měla jen 4 týmy. U11 za celý turnaj nezaváhala a jako neporažená si došla pro první místo.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Při prvním zápase proti Suchdolu jsme opět spali. Dostali jsme hned na začátku utkání branku po špatné rozehrávce. Ale chválím, že jsme žádný balón nenakopli nebo nevyhodili. Měli jsme hodně šancí, ale ty skončily vedle branky nebo jsme trefili prostředek branky, kde stál brankář. Naštěstí kluci zápas v posledních dvou minutách otočili.“

Následující zápasy již snesly nějaké měřítko. Nakonec jsme se probojovali až do finále, kde jsme narazili na Vrdy. Ty nás přehráli hned na začátku zápasu důrazem. Byli mnohem důraznější, a to na nás platilo, protože souboje vypouštíme, nezpevníme se a vše hrajeme jen na “špičičku“. Finále skončilo 1:1 a následovalo prodloužení ve třech lidech a hrálo se na zlatý gól. Myslím si, že v prodloužení jsme Vrdy k ničemu nepustili a pouze jsem čekal kdy dají kluci gól. Nepochyboval jsem o nich.“

Děkuju klukům za poslední halový turnaj. Doufám, že si všechny turnaje užili, ale nyní už se musíme soustředit na venkovní fotbal a velké hřiště.“

Sestava: Mikanová – Šafařík, Junek, Hortenský, Pavelka, Šimek, Vančura, Vilímek, Váňa, Feierfeil, Smutný.

Výsledky:

FK Čáslav – Suchdol (2:1)

FK Čáslav – Tupadly (6:0)

FK Čáslav – Církvice (4:1)

FK Čáslav – Zruč nad Sázavou (10:0)

FK Čáslav – Vrdy (2p:1)

FOTO A VIDEO Z TURNAJE NALEZNETE ZDE!