125_20240312_115337.jpg
797_20230613_145738.jpg

Poslední krajský turnaj

V posledním krajském turnaji, který se konal 11.6 v Pátku, čáslavská U11 vyhrála tři zápasy a uštědřila dvě prohry. Celkem se na těchto turnajích vystřídalo téměř dvacet hráčů a všichni získali nové zkušenosti.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Bohužel poslední dva turnaje se na hřišti hledáme. Možná je to tím, že se soustředíme na přechod na velké hřiště a návrat na malé hřiště nám dělá problémy. Na rozdíl od posledního turnaje jsme měli skvělý vstup, když jsme v úvodním utkání vyhráli 6:1. Poté už tempo začalo upadat. Třetí zápas s TJ Pátek jsme úspěšně otočili v náš prospěch, i když jsme nezvládli začátek.“

Ve čtvrtém a pátém utkání to bylo to samé, kdy jsme vyhrávali a následně prohráli. Nechápal jsem moc, co se děje. Kluci i když vyhrávali, ale dostali gól, tak přestali hrát, jako by prohráli a bylo po zápase.“

Upřímně jsem rád za tyto turnaje a možnost porovnat se i s jinými týmy, ale nemám rád pokud v zápase nejsou rozhodčí a jasně daná pravidla, která mohou být pro přípravky v různých okresech upravena.“

Kluky chválím za začátek turnaje, bohužel jen za začátek, protože poté se náš výkon o dost zhoršil.“

Sestava: Mikanová, Babák, Dalešický, Pavelka, Feierfeil, Vilímek, Smutný, Vančura, Junek, Hortenský, Horáček.

Výsledky:

Čáslav – Český Brod 6:1