125_20240312_115337.jpg
578_20221103_093136.jpg

Poslední podzimní krajský turnaj

V posledním krajském turnaji, který se konal v Čáslavi, se spojila čáslavská U11 s U10, kteří si vyzkoušeli fotbal s o rok, až dva, staršími soupeři. Čáslavi se nakonec podařilo vyhrát, alespoň jeden zápas, a tak neodešli s prázdnou.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Sice jsme vyhráli jen jediný zápas, ale hráli jsme to, co jsme chtěli. Rozehrávka od brankáře, všechny balóny uhrát pro sebe, nic nezakopávat a dovolit si jeden na jednoho. Často jsme přicházeli o balóny a soupeř nás trestal, ale z každé chyby je třeba se poučit.“

„Benešov a Kolín byl úrovní o třídu výše, co si budem. S Pátkem to nevypadalo tak hrozně. Už jsme měli nějaké šance, ale bohužel jsme proměnili pouze jednu. Poslední zápas s Nymburkem kluci cítili, že by mohli alespoň jednou vyhrát, i když prohrávali 0:2. Nakonec dokázali máknout a nepříznivý stav otočit. V tomto zápase se ukázal týmový duch, kdy všichni makali a zabrali jeden za druhého.“

„Všem děkuji za předvedený výkon a doufám, že příště ostatní soupeře více potrápíme.“

Sestava: Mikanová, Horáček – Rejthárek, Šafařík, Dalešický, Čertek, Černý – Vančura, Feierfeil, Bureš, Vacek, Roubíček.

Výsledky:

Čáslav – Benešov 0:7