813_20230629_100911.jpg

Poslední utkání mladších žáků

Za posledním utkáním okresní soutěže mladších žáků se borci z Čáslavi vydali do Uhlířských Janovic. Bohužel měli špatný vstup do utkání a v prvních šesti minutách si nechali vstřelit tři branky. Čáslav dokázala snížit na 3:2, ale soupeř do poločasu zvýšil náskok na 7:2. Druhý poločas byl vyrovnaný, bohužel i tak Čáslav nakonec prohrála.

Uhlířské Janovice - Čáslav 8:4 (7:2)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Kluci měli po včerejším krajském finále v nohou každý minimálně 100 minut odehraného času, kdy se hrálo ve velkém tempu. Čekal jsem, že dnes budou unavení a při velkém vedru nebudou chtít běhat. Ale naštěstí opak byl pravdou. Když pominu prvních deset minut hry, tak jsme hráli přesně tak, jak se to učíme. Snažili jsme se rozehrát, útočníci si sbíhali pro míče. Vytvořili jsme si gólové akce.“

V poločase jsme si s kluky dali dohodu, že druhý poločas budeme hrát jako by skóre bylo opět 0:0, protože celou sezónu máme druhé poločasy vždy horší. Pokud se podívám na výsledek, tak naši dohodu splnili a druhý poločas vyhráli.“

Kluky chci pochválit nejen za tento zápas, ale za celý víkend. Myslím, že většina z nich si sáhla v zápasech až na dno a vydali ze sebe maximum. Děkuju za celou sezónu. U kluků vidím velký pokrok za ten rok, co spolu trénujeme a “zápasíme“. Šesté místo v mladších žácích je pěkné, i když vždy by to mohlo být lepší. Děkuju a těším se na turnaj příští týden v Českých Budějovicích a následně si uděláme ještě malou rozlučku.“

Branky: 2x Hortenský, Junek, Feierfeil.

Sestava: Horáček, Klapal, Feierfeil, Smutný, Dalešický, Šafařík, Babák, Hortenský, Šimek, Dudych, Junek.