906_20230915_095708.jpg

Postupujeme do dalšího kola Planeo cupu

V prvním předkole Planeo cupu jsou zavítali do Humpolce, kde jsme se utkali s týmy, na které jsme ještě nenarazili, a proto jsme byli plni očekávání. Všechny zúčastněné týmy (Athleticko-Footballový club Humpolec z.s., FC Velké Meziříčí, z.s., FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s., SK Fotbalová škola Třebíč, z.s., FC Hlinsko, z.s.) měly velkou kvalitu a turnaj byl velice vyrovnaný.

Hodnocení trenéra:

„Vstup do turnaje se nám povedl a první utkání proti Hlinsku jsme vyhráli. Poté jsme bohužel dvě utkání smolně prohráli. V obou utkáních jsme měli spoustu vyložených šancí, nicméně nás zradila koncovka nebo nás zastavil výborně chytající brankář soupeře. Herně jsme tato dvě utkání zvládli, a to je pro mě důležité. Kluci cítili zklamání a bylo těžké je psychicky nastavit na další utkání, proti Žďáru nad Sázavou, který do té doby měl tři výhry. Nicméně kluci na soupeře vlétli a podařilo se nám tento důležitý zápas vyhrát. To nás nakoplo natolik, že jsme přejeli domácí celek skvělým výkonem a vysokým výsledkem. Z čeho mám obrovskou radost, je to, že se nám dobře daří presink a represink, kdy kluci už ví a umí nastoupit na soupeře a rychle získat míč a jsou schopni to praktikovat po většinu utkání.
Právem jsme skončili na druhém místě a postoupili jsme do dalšího kola Planeo cupu. Kluci jsou už netrpěliví, kam pojedeme a na jaké soupeře narazíme. Všechny hráče musím pochválit za obrovskou bojovnost."

Sestava: Žemba, Bureš, Hortenský, Pros, Pulkert, Roubíček, Vinduška, Chmelař, Suchánek.