674_20230323_095448.jpg

Povedené vystoupení v úvodním kole mezikrajské miniligy

Pro jarní část sezóny se mladší přípravka U8 kromě turnajů pořádaných OFS Kutná Hora přihlásila do Miniligy, které se účastní týmy ze Středočeského a Pardubického kraje. Během jara se uskuteční šest kol, při nichž se hráči utkají s týmy: SK Sparta Kolín, FK Pardubice, SK Český Brod, AFK Pečky, SK Lázně Bohdaneč. Tuto neděli týmy poprvé porovnali síly na umělé trávě v Kolíně.

Ačkoliv naši svěřenci měli v nohách sobotní turnaj ve Vlašimi, síly jim nechyběli, a náš klub vzorně reprezentovali. Výsledkově nezvládli pouze úvodní utkání, kde doplatili na produktivitu. V dalších utkáních si však vedli více než dobře a nepocítili porážku.

Hodnocení trenéra:

Do mezikrajské miniligy jsme se přihlásili s vyhlídkou možnosti porovnat se s kvalitnějšími soupeři, než se kterými se potkáváme na běžných okresních turnajích. Dalším důvodem byla možnost vytíženosti všech hráčů soupisky. Jelikož šlo většinou o první konfrontaci s těmito soupeři, neměl jsem žádná velká očekávání. Náš výkon mě příjemně překvapil. Divákům se musel líbit zejména poslední zápas turnaje, kdy jsme se v napínavém boji přetahovali s Českým Brodem o vítězství. Zápas nakonec skončil remízou. Už teď se těším na další střetnutí, které nám ukážou, kam jsme se herně posunuli.

Čáslav: M. Vančura, J. Franc, M. Špičák, D. Krycner, S. Kruml, M. Výborný, F. Voráček, V. Matoušek, F. Končel.