ČÁSLAVMALÍN
3:6(1:4)
ne 13. 3. 2022 12:00 @ UMT Čáslav, Přípravné utkání

Povedený výkon se po týdnu nepodařilo zopakovat

Jako nebe a dudy. Tak rozdílně vypadalo po týdnu na umělé trávě přátelské utkání čáslavských fotbalistů kategorie U11. Jestliže proti Havlíčkovu Brodu podali velmi dobrý výkon, tak v neděli 13. března v utkání s Malínem zůstali jako tým hodně za očekáváním.

FK Čáslav – TJ Sokol Malín 3:6 (1:4)

Výjimkou bylo úvodních patnáct minut, pak se na domácí straně začala fotbalovost postupně vytrácet. „Srážela nás hlavně malá úspěšnost přesných přihrávek a hodně jsme šetřili nasazením a pohybem. Před týdnem to z tohoto pohledu byla úplně jiná jízda,“ smutně konstatoval trenér Čáslavi Luboš Hájek.

Za trochu pozitivní lze považovat, alespoň co se týká výsledku, že čáslavští hráči tentokrát neutrpěli debakl, jako se to stalo na podzim v mistrovském zápase okresního přeboru mladších žáků, kdy v Malíně prohráli 4:13. Další možnost napravení reputace budou mít zase v květnu na domácím hřišti.

Branky a asistence Čáslavi: J. Paula (Š. Mariani) - 1:1, O. Rek (bez asistence) - 2:4, L. Jelínek (T. Pekhart) - 3:5. Rozhodčí: L. Jelínek (laik). Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav: J. Šouba - L. Hájková, L. Jelínek, Š. Mariani - O. Rek, J. Paula, M. Černý - T. Pekhart. Průběžně střídali: P. Zelený, F. Urban, T. Klapal, D. Zámečník, T. Jeřicha, J. Jeřicha. Trenéři: L. Hájek, M. Kotrba.