ČÁSLAVFK Orlicko
so 13. 4. 2024 10:00 @ Čáslav, Vodranty - UMT, ČDŽ U 13 C, 22. kolo
1166_20240418_093704.jpg

Povedený zápas proti soupeři z FK Orlicko!

Tento zápas se nám hodně povedl! Už od začátku utkání do toho kluci šlapali a velmi rychle jsme vedli 3:0. Věřili jsme si, dařily se nám kombinace na obrané půlce a hlavně na útočné. Všude jsme byli včas a soupeři jsme nenechali ani centimetr místa. Oproti předcházejícím zápasům jsme byli i dobří v osobních obraných soubojích a získávali jsme spoustu míčů!

Čáslav – Orlicko 7:5

"Jsem moc pyšný na to, že si kluci věřili a že měli touhu vyhrát i přes ty výsledkově nepovedené zápasy. Vítězství mohlo být daleko přesvědčivější, ale nedařilo se zakončení. Někdy jsme to tahali a do branky, jindy raději hledali přihrávkou lépe postaveného spoluhráče a nebo jsme zakončovali už z nouze. I tak jsme měli těch kvalitních příležitostí více jak na 7 branek.
Zápas musel bavit, mě bavil, viděl jsem spoustu nových individuálních dovednosti přenesených z tréninku. Týmově jsme tento zápas odehráli ještě o kousek lépe a věřím že se nám to bude dařit opakovat i v dalších zápasech!"

Branky: Vondra 2x, Mariani, Patejdl, Černý, Valko, Semínko.

Sestava: Růžička – Semínko, John, Černý – Patejdl – Lebeda, Mariani, Šmíd. Střídali: Zelený, Valko, Vondra, Pchelintsev,