976_20231016_084212.jpg

Předvedená hra lepší než výsledek

Další kolo Planeo cupu jsme odehráli v Chrudimi. Postoupit dále se nám tentokrát nepodařilo.

FKČ vs Chrudim 0:1
Velmi těžký zápas hned na úvod s pozdějším vítězem druhého kvalifikačního kola. Klukům trvalo dlouho chytit tempo zápasu, ale když už ho chytili a začali jsme ohrožovat soupeřovu branku, tak jsme inkasovali vtipný gól z rohu. Jáchym (nejmenší na hřišti) vyhrál hlavičkový souboj, ale míč poté trefil o hlavu většího soupeře a míč obloučkem zapadl do brank. Remíza by zápasu slušela.

FKČ vs Lázně Bohdaneč 3:1
Jediné vítězství po dominantním výkonu. Kluci měli pohyb, dobrou rozehrávku, zkoušeli hodně tahat sami 1:1 a chyběla mi tam rychlejší kombinace. Kluci se nesložili ani když prohrávali a dokázali rychle zápas otočit.

FKČ vs Kolín 0:3 (jedna branka padla z offside a neměla platit)
Výborný výkon! Z našeho pohledu nejlepší zápas z pohledu hry, chybělo tomu finále a vstřelení branky. Zápas byl nahoru-dolů, akce se střídaly na obou stranách a mně se to moc líbilo. I když jsme inkasovali po dvou individuálních chybách, tak jsme měli dost příležitosti na to zápas otočit.

FKČ vs Slávie HK 0:2
Zbytečně vyhrocený zápas ze strany HK jak od trenéra, tak od jejich fanoušků, rozhodčí dvakrát upozorňoval: „Trenére, ať se všichni uklidní, nebo zápas ukončí a kontumuje.“ Naši vlčáci bojovali, chtěli vyhrát, dobře a rychle kombinovali, měli jsme dobrou rozehrávku od brány i hru 1:1, ale všechno naše snažení končilo na velmi špatném zakončení a nebo faulem soupeře. Zápas jsme si prohráli vlastními chybami.

FKČ vs Kutná Hora 0:3
Přibližně do dvanácté minuty to bylo spíše bojovné utkání, Ale pak jsme inkasovali nešťastný gól. Kluci začali dělat individuální chyby i systémové, které nás stály spoustu sil a inkasované branky. Ztratili jsme kvalitu i soustředění.

Kluky jsme pochválili, odehráli tři výborná utkání, jedno dobré se smolným koncem a jeden propadák. Pracujeme a makáme dál!

Nominace hráčů - Babák Filip, Černý Matěj, John Tadeáš, Lebeda David, Mariani Štěpán, Paula Jaromír, Růžička Matouš, Semínko Sebastián, Šmíd Jáchym, Vondra Vojtěch.