ZRUČ N/SČÁSLAV
4:1(3:0)
so 16. 4. 2022 10:30 @ Zruč n/S, Žáci - mladší Okresní přebor skupina A, 12. kolo

Přesilovka po celý zápas k bodům ve Zruči nevedla

Ve výhodné pozici se ocitli čáslavští fotbalisté kategorie U11 v sobotu 16. dubna v utkání okresního přeboru mladších žáků ve Zruči nad Sázavou. Jiskra totiž měla po celou dobu v sestavě o jednoho hráče méně, ale ani tahle skutečnost hostům k bodům nepomohla.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav C 4:1 (3:0)

Začátek utkání přitom zastihl čáslavský celek ve velmi dobrém světle: po herní stránce rozehrál přesilovku výborně, byl hodně na míči, kombinoval a prvních deset minut patřilo jemu. Stačily však dvě 'slepené' trefy po rychlých brejcích a vše se zhroutilo jako domeček z karet. Druhý tým tabulky tak potvrdil, že má kvalitu i přes řadu absencí.

Čáslavi, která nabrala v prvním poločase tříbrankové manko, svitla ještě naděje po změně stran, a sice po 'angličanovi' L. Hájkové. Autorka gólu pak připravila další šanci T. Pekhartovi, ale ten z nadějné pozice přestřelil, a za dalších pár minut J. Paula orazítkoval míčem tyč. „Být v těchto chvílích produktivní, mohlo to být ještě zajímavé, ovšem takhle si zručská Jiskra už vzít výhru nenechala a v závěru si ji naopak po dalším rychlém výpadu pojistila,” smutnil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Branka a asistence Čáslavi: L. Hájková (J. Paula) - 3:1. Rozhodčí: M. Matz. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav C: T. Klapal - J. Šouba, L. Jelínek, Š. Mariani - L. Hájková, J. Paula, O. Rek - T. Pekhart. Průběžně střídali: E. Skaláková, P. Zelený, F. Babák, D. Lebeda, F. Urban. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Malín - Církvice 8:0, Suchdol - Sázava 3:0, Uhlířské Janovice - Chotusice 7:3, Křesetice/Malešov - Vrdy 0:6, Hlízov - Kutná Hora B 3:13.