ČÁSLAVMFK Trutnov
125_20240312_115337.jpg
803_20230620_130716.jpg

Příjemné zakončení sezóny

Příjemné zakončení výsledkově rozpačité jarní části sezóny v podobě vítězství nad 4. týmem naší tabulky MFK Trutnov, vyvolalo ideální emoce, abychom se všichni těšili na letní přípravu v kategorii U15.

FK Čáslav - MFK Trutnov 4:3 (2:2)

Minuty a branky:

3. Kostrbatá kombinace, kdy míč začal svou cestu u našeho brankáře Houdka a skončil v bráně soupeře. Houdek - Suchomel - Houdek - Kosolapchenkov - Machotka - Zavadil - Vedral - Kříž - Chloupý. 1:0. Úvodní branka zápasu Lukáše Chloupého byla naše "50" vstřelená v této sezóně

30. Po nahrávce Kosolapchenkova vyšle Vavřina do křídla Svobodu, ten se jako tank protlačí přes obránce. V této chvíli postupují na bránu hostů tři naši hráči. Honza Svoboda si vybere správné řešení a míč předloží Šímovi Křížovi, který zvyšuje na 2:0

33. Tři rohy se rovná gól. Platnost této rovnice platila pro hráče Trutnova, kteří tak snížili na 2:1.

36. Uplynuly tři minuty a dobrý výběr místa hráče hostů, opět při rohovém kopu, znamenal vyrovnání na 2:2

43. Dlouhý míč Vavřiny z vlastní poloviny přistál na hlavě obránce, který ho z hranice pokutového území nasměroval do protipohybu svého gólmana.3:2.

65. Znovu se nám zdařila kombinace od jedné brány do druhé. Houdek - Vedral - Suchomel - Zavadil - Flieger - Zavadil - Flieger - Chloupý svou druhou brankou v utkání zvýšil na 4:2.

79. Hosté v poslední minutě korigovali na konečných 4:3.

Hodnocení trenérů:

Nadšený výkon celého týmu, ve kterém se znovu ukázalo, jak důležité je převést prvky z tréninkového procesu do zápasu. Konstruktivní zakládání akcí, kombinace a přesné zakončení. To byly prvky, které nám v zápase vycházely. Problém jsme měli s vyššími hráči soupeře při při standardních situacích.
Věříme, že předvedená hra naladila všechny hráče do pohody před letní přestávkou. Chuť se zlepšovat určitě podpoří plnění fotbalových úkolů, které kluci dostali na dobu, kdy se nebudeme vidět.
Velký DÍK patří všem rodičům a fanouškům týmu U14 za obětavost, spolupráci a podporu po celou sezónu

Sestava FK Čáslav: Houdek - Machotka, Vavřina, Suchomel, Svoboda, Chloupý (77. Krejčí), Ozank (41. Flieger), Vedral, Zavadil (66. Kunášek), Kosolapchenkov (55. Novotný), Kříž. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!