ČÁSLAVPaběnice
st 19. 10. 2022 17:00 @ Čáslav, MLADŠÍ ŽÁCI, 7. kolo
125_20240312_115337.jpg
577_20221103_092912.jpg

Příležitost předvést, kdo co umí

Hodnocení trenéra Václava Vondry: „Od první minuty jsme na Paběnice vyvíjeli nátlak na útočné polovině hřiště, kde se ve výsledku taky odehrávalo 90% utkání. Soupeř velmi zahustil střed hřiště a tím nám ztížil přístup k brance. To pro nás byla ideální příležitost procvičit si práci s volným prostorem.“

FK Čáslav - Paběnice 16:2 (7:1)

„Po osmi minutách pressingu jsme konečně vstřelili gól a otevřeli stav utkání. Inkasované branky jsme v obou případech dostali z breaků po špatném přebrání útočníků našimi obránci. Nejlepší fotbal jsme ale předváděli za stavu 7:1 na začátku druhého poločasu, kdy kluci vběhli na hřiště namotivovaní a nepůjčili Paběnicím ani na chvíli balón. Předvedli jsme krásné narážečky u lajny, po kterých následovala cílená nahrávka před bránu. Viděli jsme ale také pěkná “sólíčka“ kdy se kluci nebáli jít 1v1.“

„Celý zápas byla v podstatě možnost pro kluky se ukázat. Jsem velmi rád že toho všichni využili. Líbilo se mi, že každý z hráčů měl chuť dát gól a chtěl ukázat co umí.“

Branky: 4x T. Rališ, 4x M. Rališ, 4x Zápařka, 3x Kočí, Vančura.

Sestava: Horáček – Šafařík, T. Rališ, Vančura, Váňa – Penc, Vobořil, Šimek, M. Rališ – Zápařka, Kočí.