9_1630478642.jpg
118_20211026_111830.png

PRO JAKOUBKA se vybralo již 45 tisíc korun!

Fotbalový klub Čáslav se aktivně zapojuje do charitativní sbírky na pomoc rodině nejslavnějšího odchovance klubu, Petra Jandy, jehož dvouletý syn Jakoubek bohužel před pár měsíci utrpěl vážný úraz krční míchy.

FK Čáslav založil na začátku září tohoto roku transparentní účet na který během necelých dvou měsíců doputovalo již 45 tisíc korun! Všem, kteří již přispěli, touto cestou velmi děkujeme! Transparentní účet bude otevřen až do 30. června 2022.

Charitativní utkání

Pro nadcházejících deset měsíců připravil čáslavský fotbalový klub řadu sportovních a společenských akcí, jejichž výtěžek bude pravidelně posílán na transparentní účet FK Čáslav. „Vše vyvrcholí v závěru června 2022, kdy v rámci oslav 120 let čáslavského fotbalu sehrajeme, za účasti Petra Jandy, utkání s týmem osobností REAL Top Praha. Vybranou finanční částku poté klub věnuje na pomoc Jakoubkovi,“ prozradil za Jakub Svoboda, člen VV FK Čáslav.

Každý gól pomáhá

K finanční podpoře se přidávají také hráči A-týmu a juniorky. „Za každý vstřelený gól v rámci celého ročníku divize C věnujeme 1000 korun. Hráči juniorky pak za každou branku v I. A třídě přidají 500 korun,“ uvedl kapitán Čáslavi Jakub Vančura.

Prosím, přispějte!

Pokud také věříte v zázraky a chtěli byste Jakoubkovi jakkoliv pomoci, můžete mu přispět na transparentní účet FK Čáslav, číslo účtu: 5936586339/0800.

Na internetových stránkách www.projakoubka.cz je zveřejněn celý příběh malého Jakoubka. Dozvíte se na nich aktuální informace o jeho současném zdravotním stavu a o možnostech konkrétní pomoci.

Jakoubkovy pokroky můžete sledovat rovněž prostřednictvím instagramu.