MFK ChrudimČÁSLAV
so 29. 10. 2022 12:00 @ V Průhonech / UMT, ČDŽ U 14 C, 11. kolo
125_20240312_115337.jpg
592_20221110_112644.jpg

Prohráli na hřišti lídra tabulky

MFK Chrudim vévodí tabulce naší skupiny a od první minuty to bylo na hřišti znát.

MFK Chrudim - FK Čáslav 5:1 (1:1)

Proti útočné kvalitě domácího týmu jsme nasadili poctivé bránění a Bohouš v bráně znovu předváděl svůj nadstandartní výkon. Obdržená branka v 34. minutě nás nijak nerozhodila. Ve 39. minutě jsme předvedli trpělivou kombinaci, která skončila naší vyrovnávací brankou. Na této akci se podílel prakticky celý náš tým. Míč putoval po ose Vavřina - Bednář - Vedral - Kosolapchenkov - Houdek - Ozank - Vavřina - Chloupý se odvážně probije mezi třemi hráči soupeře a nacentruje před bránu - Kříž hlavou uklidí míč do brány soupeře.

Ve druhém poločase byla dominance domácích na ještě vyšší úrovni, navíc ji hráči Chrudimi potvrdili dalšími brankami.

Hodnocení zápasu - Josef Peška:

„V zápase proti kvalitnímu soupeři jsme se z velké části hlavně bránili a bojovali. Tak trochu můžeme mluvit o štěstí, že jsme inkasovali "pouze" pět branek. Domácí si během zápasu vypracovali mnohem více šancí, ale střelci neměli svůj den.

Naši kluci si zaslouží pochvalu za nasazení a snahu hrát fotbal i když se zápas nevyvíjel dle našich představ.“

Branka Čáslavi: 39. Kříž.

Čáslav: Bednář - Suchomel, Vavřina, Flieger (2. Miřácký, 68. Michera), Houdek, Chloupý, Zavadil (75. Krejčí), Kosolapchenkov, Ozank, Vedral, Kříž. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!