125_20240312_115337.jpg
700_20230411_134839.jpg

První jarní mistrovská výhra

V sobotu 8.4. se uskutečnilo pro U11 první jarní mistrovské utkání. Prvním soupeřem byl Suchdol, který je pouze o jednu příčku pod U11. Čáslavští zápas zvládli skvěle a připsali si tak první jarní výhru.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Seběhly se nám dnes dvě soutěže, a tak jsem musel tým rozdělit na půlku. Výsledek vypadá jednoznačně, ale z druhého poločasu jsem vůbec takový pocit neměl. Nedařilo se nám roztahovat hřiště a vlastně využít celé hřiště. Zejména v prvním poločase jsme dělali spíše jeden velký chumel uprostřed. Nicméně to se v druhém poločase maličko zlepšilo.“

Děkuju klukům z U12, kteří nám přišli pomoc. U11 chci pochválit, protože nyní se na trénincích soustředíme na převzetí míče, a to prvním dotekem do pohybu, a to kluci při zápase využili. Já jsem skóre vůbec nesledoval a zaměřil jsem se právě na převzetí míče a musím říct, že jsem viděl minimální počet, kdy by si někdo zpracoval míč a zůstal s ním stát. Za to ode mě mají kluci velkou pochvalu. Doufám, že už se to pro ně stalo automatickým.“

Branky: 3x Semínko, 2x Paula, 2x Feierfeil, John, Penc, Šimek, Vančura.

Sestava: Mikanová – Dalešický, Babák, Feierfeil, Lebeda, Paula, Penc, Šafařík, Šimek, Vančura, John.