První jarní prohra

Fotbalisté U14 doplatili proti Náchodu na neproměňování šancí z úvodu zápasu.

FK Čáslav – FK Náchod 1:3 (0:2)

Hodnocení trenéra:

"První jarní prohra v soutěžním utkání s týmem, který se díky vítězství dostal v tabulce na stejný bodový zisk. Proto mrzí o trochu víc. Přitom jsme se tak nějak porazili sami svými chybami. Ve 20. minutě jsme mohli klidně vést 3:0 a místo toho jsme ve 25. minutě po chybě v rozehrávce a neubráněném rohu 0:2 prohrávali. Po krátkém útlumu jsme do konce poločasu měli ještě dvě možnosti ke skórování, ale nepovedlo se.

Ve druhém poločase jsme již tolik šancí neměli a po snížení v 63. minutě jsme další snahu o vyrovnání utnuli opětovně špatným bráněním rohového kopu. Kluci zaslouží pochvalu za celozápasovou aktivitu a za zvládnutí hry v netradičním rozestavení."

Branka Čáslavi: 63. Marek Šanc.

Čáslav: Skokan – Houdek, Kovář (60. Dražinovský), Miláček (55. Resl) – Šanc Ma., Rajchman, Petr, Šanc Mi. – Medlen, Vrdský, Klinkáček (41. Šveřepa).