První jarní zápas skončil výhrou

U11 se v sobotu vydala do Červených Peček, kde svedla zápas s místními mladšími žáky. Utkání se hrálo v systému 7+1 a dohromady se odehrálo 90 minut. Stejný čas budou hrát čáslavští od podzimu v české lize žáků. U11 se dostala do vedení 2:0, v posledních dvaceti minutách jim však docházely síly, a tak domácí srovnali na 4:4. Čáslavští v sobě však na konci našli ještě trochu sil a vstřelili vítězný gól na 5:4!

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Začátek zápasu nevypadal nejlépe, protože to bylo naše první utkání venku. Ze začátku to byl spíše přípravkový fotbal. To jsme si s kluky vysvětlili a začali využívat celé hřiště. Následně se hra zlepšila a vznikaly hezké akce na které se dalo koukat.“

Dále musíme přitvrdit v osobních soubojích. Minulý měsíc jsme se na tréninku změřili na přepínání po ztrátě míče a musím říct, že u některých kluků je to znát. Tento měsíc se zaměřujeme na přebírání míče do volného prostoru a přebrání míče správnou nohou. To nám v tomto zápasu ještě dělalo problémy, když jsme si přebírali míče přes nohu a do hráčů.“

Naši brankáři pracují na tréninku výborně, nebojí se hrát, nabízí se, snaží se všechny míče rozehrát, jsou vysoko postavení, ale přišel zápas a většina z toho se ztratila. Nevím proč…“

Jinak kluky chválím. Jsem rád, že jsme vyhráli. Na čem musíme rozhodně zapracovat je vítězný pokřik po zápase, který nebyl úplně nejlepší. :D Příští týden nás čeká Chrudim.

Čáslav: Horáček – Dalešický, Šafařík, Pavelka, Váňa – Feierfeil, Hortenský – Vančura, Zápařka, Babák, Horáček, Junek, Šimek.