510_20220922_122937.png

První krajský turnaj

Po třech zrušených zápasech se čáslavská U11 konečně dočkala svého prvního turnaje v podzimní části. Na všech, kteří se turnaje zúčastnili bylo vidět, že už jim zápasové nasazení chybělo a dali do celého turnaje všechno!

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Konečně jsme mohli poměřit síly s jinými týmy. První zápas jsme se utkali s Nymburkem. Bohužel jsme se spíše rozehrávali, ale zápas byl vyrovnaný a díky tomu také skončil remízou. Druhý zápas jsme se utkali se Sázavou, na tu už jsme vlétli a kluci ji přehráli. Jediné, co nás trápilo byla koncovka, kdy jsme mohli dát mnohem více branek. Další zápas jsme sehráli s Pátkem, sice jsme prohráli, ale to mi vůbec nevadilo, kluci hráli pěkný fotbal. Snažili se o rozehrávku, jak jsme si řekli, na rozdíl od soupeře, který pouze překopával celé hřiště. Soupeře jsme zatlačili, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Nakonec jsme o branku prohráli. Čtvrté utkání bylo s domácím Benešovem. Taktéž vyrovnané utkání, kdy jsme dali gól z každé šance, ale soupeř byl kvalitní, a tak jsme nakonec opět o jednu branku prohráli. Každopádně předvedený výkon nebyl vůbec špatný, byl jsem spokojený. Poslední zápas jsme se utkali Kolínem, který hrál výborně a po zásluze všechny zápasy vyhrál.“

„Turnaj se mi líbil, téměř všechny zápasy byly vyrovnané a bylo to drama až do samotného konce. Takové zápasy se mi líbí. Všechny, kteří byli na turnaji bych chtěl pochválit. Myslím si, že všichni do toho dali všechno. Doufám, že ve své snaze budou pokračovat a společně se budeme zlepšovat.“

Sestava: Dalešický, Feierfeil, Horáček, Kočí, Mikanová, Smutný, Šafařík, Váňa, Vančura, Vilímek, Zápařka

Výsledky:

Čáslav – Nymburk 2:2