161_20211221_112541.jpg

První místo na halovém turnaji v Kutné Hoře

Kategorie mladších žáků (U13/12) se v sobotu utkaly na okresním halovém turnaji v Kutné Hoře. Až na jedno zaváhání byli kluci celou dobu na vítězné vlně a skončili na prvním místě.

Hodnocení trenéra Václava Vondry: „Do turnaje jsme nominovali kluky, kteří na turnaji ještě nebyli a potencionální nové hráče. Co se týče turnaje, tak kluci měli za úkol se soustředit na první dotek dopředu, který nám dělá problém i v zápasech. Přišlo mi, že kluci byli nervózní. I tréninky, které máme v hale, mají větší náboj, než to co předváděli.  Na druhou stranu se v posledním zápase kluci rozehráli, vyhověli si a tím byli také po zásluze odměněni vysokou výhrou 6:2 nad Kutnou Horou. Nutno podotknout, že Kutná Hora měla na turnaji kategorii U11, která hrála výborně a kromě zápasu s námi neprohrála.“

Sestava: Bleha – Fliegel, Suchomel, Vavřina, Zavadil – Houdek, Jandák, Vedral, Kosolapchenkov, Ozank.

Výsledky:

Čáslav : Suchdol 2:1,