143_20240417_095230.jpg
140_20240403_122320.jpg
517_20220926_125357.jpg

První mistrovské utkání mladších žáků

Po prvních třech odložených utkáních mohli borci z čáslavské U11 konečně poměřit síly s okresními mladšími žáky, a to konkrétně se Suchdolem. Čáslav měla první poločas chuť vyhrát, ale druhý poločas se jim střelecky nedařilo. Po gólovém náskoku z prvního poločasu si vítězství udrželi.

Suchdol - Čáslav A (1:6) 3:6

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Bylo to naše první utkání na půlku hřiště a musím říct, že se mi naše hra líbila. Samozřejmě je na čem pracovat, ale na první utkání to bylo super. Kvůli počtu jsme si museli půjčit kluky Rališovi z U13, ale myslím si, že to bylo jen dobře. Kluci ostatním pomohli s velkým hřištěm a snažili se poradit. Za což jim děkuji. Co se týče hry, tak někteří se na hřišti hledali, někteří mě naopak překvapili.“

„První poločas jsme soupeře přehráli. Měli jsme několik šancí a podařilo se nám jich šest proměnit. Bohužel druhý poločas Suchdol trochu přitvrdil. Důraz nám v osobních soubojích chybí. Kluci se nesmí bát kontaktu se soupeřem. I tak jsme si vypracovali spoustu šancí i penaltu, ovšem nic z toho neskončilo brankou.“

„Chtěl bych všechny pochválit i když by někteří do zápasu mohli dát víc. Doufám, že na tréninky už budou chodit všichni. Je hodně znát, když něco trénujeme, někdo nepřijde a pak v zápase v některých situacích neví, co má dělat. Největším překvapením pro mě byl Vanča, který piloval pravou lajnu, jak jen to šlo a Dejv, kterého bylo plné hřiště. Jen tak dál!“

Branky: 3x M. Rališ, 2x Feierfeil, Baranov.

Čáslav: Mikanová – T. Rališ, Šafařík, Smutný, Dalešický – Feierfeil, M. Rališ, Vančura, Baranov – Horáček, Babák.