FK Dukla JMČÁSLAV
3:1
ne 11. 9. 2022 12:00 @ Schulhoffova - tráva, ČDŽ U 14 C, 4. kolo

Rohové kopy rozhodly zápas

Tři rohové kopy Dukly předcházely třem obdrženým brankám týmu FK Čáslav během druhého poločasu.

FK Dukla JM - FK Čáslav 3:1 (0:0)

Výsledkově i herně vyrovnaný první poločas skončil spravedlivou remízou 0:0. Na začátku zápasu nás výrazně neposlouchal míč. Měli jsme problémy s prvním dotykem a s tím souviselo i množství našich ztrát. V závěrečné čtvrthodině prvního poločasu jsme dokázali dostat míč pod kontrolu a objevily se i naše brankové příležitosti. Bohužel neproměněné.

Krátký déšť během poločasové přestávky lépe nabudil domácí hráče.

Jak šly branky:

50. min: rohový kop Dukly, odražený míč se k naší nelibosti dostane k domácímu hráči, který pohotově skóruje - 1:0

55. min: míč po rohovém kopu domácích přistane na hlavě hráče soupeře, který ho usměrní do naší brány - 2:0

60. min: Flieger protáhne svého bránícího hráče do křídelního prostoru a odcentruje. Míč si najde Kříže, který sníží na 2:1. Je to už jeho druhá branka tento den. Tu první dal v předchozím zápase Dukle za U15.

V závěru zápasu vrháme všechny síly do útoku a snažíme se o vyrovnání. Bohužel, znovu přichází rohový kop a znovu branka hlavou do naší sítě.

Hodnocení trenéra Miroslava Patáka:

„Před utkáním na Dukle jsme museli řešit personální problémy a tím, že byl souběh s U13, nemohli jsme od nich kluky využít. Navíc musel se sebezapřením nastoupit A. Flieger (bolest zad) a na lavičce jsme měli pouze F. Rajchmana (žaludeční potíže) a H, Miřáckého (po zranění). Přesto jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a v naší hře se objevovaly prvky na kterých pracujeme v tréninku. Snažili jsme se hrát konstruktivně a organizovaně, ale přesto soupeř, který byl o něco málo lepší vyhrál zaslouženě,“ uvedl trenér Čáslavi.

Branka Čáslavi: 60. Kříž (Flieger).

Čáslav: Bleha - Houdek (54. Rajchman), Flieger, Vavřina, Machotka, Chloupý, Vedral, Kosolapchenko, Suchomel, Ozank (71. Miřácký), Kříž. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.