9_1630478642.jpg
1065_20240111_102443.jpg

Se Šmicer teamem dorazí i nový kouč české reprezentace Ivan Hašek

Hvězdný ŠMICER TEAM odhalil svoji sestavu pro charitativní hokejové utkání s trenéry FK Čáslav, které se uskuteční v sobotu 13. ledna od 15 hodin na zimním stadionu v Čáslavi. Na čáslavském ledě se v hokejové výstroji bude prohánět i nový trenér české fotbalové reprezentace Ivan Hašek! Buďte u toho.

Vstupenky můžete zakoupit v předstihu online zde: https://www.smsticket.cz/vstup...

Minimální vstupné na akci je 120 korun. Výtěžek ze vstupného poputuje na bankovní účet malého Jakoubka Jandy, který utrpěl vážné poranění míchy.

Dorazí trenér reprezentace

Do Čáslavi letos dorazí například Vladimír Šmicer, Pavel Kuka, Milan Baroš, Jiří Jarošík, Horst Siegel, Jan Nezmar nebo Ivan Hašek!

Mezi střídačkami se rovněž bude pohybovat i bývalý hráč Slavie Praha, šéftrenér naší mládeže a nejslavnější odchovanec FK Čáslav Petr Janda, který je otcem malého Jakoubka, pro kterého charitativní hokejové utkání klub organizuje po dvouleté odmlce.

Dovednostní soutěže

Vyjma charitativního zápasu se mohou diváci těžit na doprovodné akce. O přestávce utkání dojde na dovednostní soutěže – střelba na přesnost, souboj v rychlosti. Vystoupí také se svým krátkým programem talentovaná krasobruslařka Nela Skalníková.

Po utkání se mohou diváci těšit na autogramiádu fotbalových internacionálů a pozápasovou tiskovou konferenci.

PRO JAKOUBKA

Minimální vstupné na akci je 120 korun. Budeme samozřejmě rádi za jakýkoliv finanční příspěvek, který poputuje na bankovní účet PRO JAKOUBKA.

Na internetových stránkách www.projakoubka.cz je zveřejněn celý příběh malého Jakoubka. Dozvíte se na nich aktuální informace o jeho současném zdravotním stavu a o možnostech konkrétní pomoci.

Jakoubkovy pokroky můžete sledovat rovněž prostřednictvím instagramu.

Pro nákup vstupenek můžete využít i tento QR kód: