Související zápasy

Sedmnáctka zatím vyšla bodově naprázdno

Fotbalisté U17 v dubnu zavítali ke dvěma zápasům na půdu soupeřů. Ani jednou bohužel nebodovali.

8. 4. 2023 SK Sparta Kolín vs FK Čáslav 4:1 (2:1)

Komentář trenérů: ,,Hned v druhé minutě se soupeř prosadil po krásné střele ze 20 metrů. To nás psychicky shodilo a trvalo než jsme se do zápasu dostali, bohužel když se náš výkon začal zlepšovat, tak jsme špatně zahráli rohový kop a soupeř z brejku zvýšil na 2:0. Do poločasu se nám podařilo snížit po pěkné individuální akci Jeřábka. V druhém poločase se náš výkon zlepšil, bohužel jsme udělali dvě chyby při zakládání útoku a soupeř nás potrestal. Za stavu tři jedna jsme měli velkou šanci Kubou Vrdským, škoda, že jsme ji nevyužili, závěr utkání by to určitě zpestřilo.”

Branka Čáslavi: 29. Jeřábek.

Sestava: Veselý - Trzaskalik, Štolba, Resl (53. Vilímek), Růžička - Hájek (71. Málek M.), Krejza, Jeřábek, Málek L. (81. Břinčil), Švanda (53. Vrdský) - Černoch (46. Čertek).

12. 4. 2023 SK Vysoké Mýto vs FK Čáslav 5:1 (3:0)

Komentář trenérů: ,,Opět jsme dobře nevstoupili do utkání, vytvořili individuální chyby při zakládání útoků, a proto jsme již v 11. minutě prohrávali 2:0. Znovu jsme se do utkání dostali až když jsme museli nahánět výsledek. Během prvního poločasu jsme si vytvořili 5 gólových příležitostí, ale ani jednu neproměnili, naopak soupeř po třetí skóroval po našem rohovém kopu. V druhém poločase jsme se soupeřem hráli vyrovnaně, ale opět jsme po individuálních chybách inkasovali. Gól se nám podařilo vstřelit až v závěru po pěkné průnikové přihrávce Švandy na Málka. Musíme se zaměřit na opakující se chyby, po kterých dostáváme laciné branky, potom utkání, kdy se soupeřem hrajeme celkem vyrovnané utkání prohráváme hrozivým rozdílem.”

Branka Čáslavi: 85. Málek M.

Sestava: Beránek - Trzaskalik, Vilímek, Štolba, Filip (78. Koryčánek) - Hájek (55. Švanda), Grulich, Jeřábek (55. Dražinovský), Kovář, Růžička (46. Resl) - Čertek (55. Málek M.).