ČÁSLAVMFK Chrudim
ne 28. 5. 2023 12:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 14 C, 24. kolo
784_20230606_095901.jpg

Souboj s prvním týmem tabulky měl jasného favorita, který svou roli v Čáslavi splnil

Tým Chrudimi nám po celý duel dokazoval, proč je od druhého kola této sezóny na čele pořadí týmů v mistrovských zápasech.

FK Čáslav - MFK Chrudim 0:4 (0:1)

Pozitivní pro náš celek bylo, že jsme po celou hrací dobu poctivě bránili. Při zisku míče jsme nejednali zbrkle jako v jiných zápasech, ale dokázali jsme míč udržet a kombinací se dostat do středu hřiště. Díky tomu jsme první dvě branky obdrželi na konci 1. poločasu, respektivě na začátku 2. poločasu. Takže stále bylo o co hrát. Zbylé dvě branky přišly až v posledních čtyřech minutách.

V zápase se nám nedařili náběhy a přihrávky do volných prostor a stále tak trochu bojujeme s nepřesností při nahrávce, ačkoliv hráč s míčem není pod tlakem.

FK Čáslav: Bednář (41. Kunášek do hry, Houdek do brány)) - Machotka, Flieger, Suchomel, Svoboda, Vedral, Ozank, Novotný (77. Michera), Chloupý (73. Miřácký), Kříž (68. Honzíček) . Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef

Fotogalerii z utkání naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/UVmbJnhXESJvufAH6