ČÁSLAVFK Náchod
3:25
so 7. 10. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 13 C, 10. kolo

Soupeř předváděl skvělý fotbal

Soupeř nás zaskočil a velmi mile překvapil předváděnou hrou. Jeho hra byla rychlá, odvážná a plná pohybu, přesně taková jakou bychom očekávali na této úrovni od každého týmu (to bohužel není realita).

Čáslav – Náchod 3:25

Hodnocení trenéra:

„Náchodu jsme se dokázali vyrovnat pouze první třetinu, hrál se pěkný, vyrovnaný fotbal a skóre 1:5 bylo jen díky naší neschopnosti vstřelit branku. Vypracovaných šanci jsme měli hromadu!
Ve druhé třetině kluci vypadli z tempa, chybovali v základních dovednostech a inkasovali jsme velké množství zbytečných branek.
Třetí třetina byla co do individuálních dovednosti lepší, ale týmově se to nepotkávalo, tím nám kleslo sebevědomí i chuť bojovat. Naopak v laufu hrající Náchod nás trestal nejen za chyby, ale předvedl několik velmi krásných akcí!
Po povedeném výkonu v Mýtě jsme dostali výchovnou facku, ze které se pokusíme probrat hned v dalším zápase s Kolínem.“

Branky Čáslavi: Černý, Babák, Čech.

Čáslav: Ružička/Klapal - Semínko, John, Černý - Vondra - Čech, Poula, Šmíd. Střídající: Babák, Klapal, Lebeda.